Rejs na Antarktydę 2019, spotkanie po latach.

Dwa Polskie jachty- Dwie wyprawy
Jedna PASJA!

Rejs na Antarktydę 2019

Rejs na Antarktydę to jedna z naszych ofert.
Ten rejs na Antarktydę to spotkanie dwóch Polskich wypraw. S/Y SELMA EXPEDITIONS i CHIEF ONE. Będzie to drugie spotkanie obu jachtów (pierwsze odbyło się kilka lat temu gdy Chief One pływał jeszcze pod banderą Nowozelandzką).
Naszym celem będzie nadwodna część tego świata, żeglowanie wśród lodów, odwiedzenie pingwinisk, kontakt z surową przyrodą. Załoga Selmy będzie także eksplorować jego podwodne zakamarki.

Planowany rejs na Antarktydę to wyjątkowy projekt!

Są jeszcze wolne miejsca, dlatego jeśli chcesz popłynąć do krainy wiecznego lodu, stanąć z nami na najdalszym południowym kontynencie… Sprawdź informację na temat tego rejsu i napisz do nas!
Małgorzata Wojtaczka i Piotr Kuźniar, podzielili się ciepłym słowem i doświadczeniem. Zdradzili nam swoje plany, tak byśmy mogli zrealizować ten projekt.
Takim zachowaniem mierzona jest klasa. Najwyższa klasa.

 

 

Rejs na Antarktydę na CHIEF ONE?

O tym jak się pływa na  CHIEF ONE, możecie poczytać w relacjach uczestników naszych rejsów. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebook oraz na nasz Instagram.  Tam zawsze znajdziecie najnowsze informacje, relacje i zdjęcia z naszych rejsów. Rejsy na Antarktydę, to nie wszystko co możemy wam zaproponować. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przewiń do góry